Nasze projekty

Rok akademicki 2012/2013 będzie szóstym rokiem funkcjonowania Koła Naukowego Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Mamy nadzieję, że będzie to okres wielu nowych pomysłów, wyzwań i zrealizowanych projektów.

W kolejnym roku działalności chcielibyśmy przede wszystkim podtrzymać systematyczność, z jaką organizowaliśmy spotkania do tej pory. Podobnie jak dotychczas chcielibyśmy gościć specjalistów z zakresu prawa konkurencji, którzy mogliby podzielić się z nami swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem. Jednocześnie planujemy zwrócić szczególną uwagę na paktyczne zagadnienia dotyczące prawa konkurencji.

Dodatkowo w roku akademickim 2012/2013 chcemy uatrakcyjnić nasze spotkania regularnymi wyjściami na rozprawy do Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Będzie to wspaniała okazja do poznania konkurencyjnych i konsumencich mechanizmów prawnych podczas postępowania przed tak szczególnym sądem.

Jednakże najistotniejszym założeniem Koła w najbliższym roku akademickim będzie wydanie publikacji naukowej, traktujacej o Konsumencie na rynku usług finansowych. Tematka powyższego projektu, biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia na tymże rynku, jest niezwykla aktualna i budzi wiele kontrowersji.

Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniach i projektach KNOKiK.

Comments are closed.